Ducati 749 dark
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati 749 dark 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 108 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 748 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1420 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 780 mm |
| Suha masa | 188 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15.5 l |
| Največja hitrost | 250 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Ducati 749 dark Zgodovina
Ducati 749 dark 2005

108 KM
748 cm3
188 kg
Pogosta vprašanja Ducati 749 dark
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati 749 dark?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati 749 dark, leto izdelave 2005, s povprečno 14.898 prevoženimi kilometri, je 4.900 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati 749 dark ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati 749 dark?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Ducati 749 dark.
- Kako priljubljen je Ducati 749 dark?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Ducati 749 dark.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.























